Kurumsal

Hakkımızda

“Sadece bildiğimiz yoldan yürüyoruz”

Türkiye genelinde sunduğu hizmetlerle güvenilirlik ve saygınlığını kanıtlamış olan ve merkezi Ankara' da bulunan NETSERT YÖNETİM SİSTEMLERİ EĞİTİM BELGELENDİRME EĞİTİM GÖZETİM MUAYENE  VE TİC. LTD. ŞTİ. yönetim sistemleri belgelendirme, ürün belgelendirme, kalibrasyon ve eğitim hizmetleri konusunda Türkiye' nin her bölgesinde faaliyet göstermek üzere aynı sektörde faaliyetlerde bulunmuş ve çeşitli kuruluşlarda çalışmalarda bulunmuş olan, kurucu ortaklar tarafından kurulmuş ve yönetim sistemleri belgelendirmesi ve eğitim konularında faaliyetlerine başlamıştır.

NETSERT, Türkiye' de faaliyet göstermektedir. 

2006 yılında kurulan firmamız yıllardır birçok seçkin özel ve kamu kuruluşunun belgelendirmesi ve denetim faaliyetlerini gerçekleştirmiştir.

 Kaliteli hizmetten taviz vermeden, onurlu ve ilkeli çalışmayı kendisine görev edinen firmamız

“ Sadece bildiğimiz yoldan yürüyoruz ” anlayışıyla faaliyetlerini uzmanlaşmış kadrolarıyla gerçekleştirmektedir.

NETSERT’ in amacı, sistemlerini belgelendirmek isteyen müşterilerine tarafsız bir belgelendirme hizmeti sunmaktır. Bunu başarmak için ihtiyaç duyduğu özellikler ve yetkinlikler, her biri kendi meslek alanında yeterli bilgi birikimine sahip uzman personelinde mevcuttur.

NETSERT, personelinin en güncel bilgiler ile donatılmış olmasını sağlamak amacı ile mesleki konularda, idari işlemlerin en kısa zamanda ve en hatasız şekilde yürütülmesi ve ofis içi gelişim konularında, sürekli eğitimler almasını sağlamayı ilke edinmiştir.

Türk Akreditasyon Kurumu (TÜRKAK) tarafından 2011 yılında akredite edilmiştir.

Test

Form Gönderimi

Tamam

Ceyhun Atuf Kansu Caddesi 137/14 Balgat - Çankaya / Ankara
+90 312 441 90 09
+90 312 441 90 07
info@netsert.net
Copyright © 2010-2013 Netsert. Tüm hakları saklıdır.
Web Tasarım Teknobay